• Obniżka

Kadzidło Słowiańskie Krwawnik Wrotycz

30,00 zł
24,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Słowiańskie kadzidło z żółtego wrotyczu i białego krwawnika. 

Wrotycz to słoneczne ziele, które kojarzone było i jest ze Słońcem. Palenie wrotyczu rozprasza negatywną energię. Wzmacnia poczucie własnej wartości, dodaje odwagi. Zapewnia także ochronę okadzonego nim miejsca, pomieszczenia, domu. Niegdyś okadzano nim pomieszczenia po chorobie i aby odczynić złe uroki, czary. 

Krwawnik dodaje odwagi, pomaga poradzić sobie z lękami, odzyskać kontrolę i nabrać zdrowego dystansu, aby radzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami.

Chcesz przejąć inicjatywę i wykazać się pomysłowością? Pragniesz pójść do przodu, zerwać z nałogami i ograniczającymi Cię przekonaniami, starymi schematami? Krwawnik przyjdzie tu z pomocą i pomoże przyciągnąć nowe przyjaźnie oraz pomocnych ludzi.

Ilość

  Bezpieczne płatności

(zapewnia serwis przelewy24.pl)

  Kurier DPD - 14 zł

(dostawa na drugi dzień roboczy)

  Dostawa do paczkomatu - 13,00 zł

(do odbioru na drugi dzień roboczy)

  Darmowa dostawa

Na terenie Kalisza i okolic

Kadzidło o długości ok. 25cm.
W celu okadzenia domu, wybranego pomieszczenia, bądź osoby należy podpalić kadzidło i po przygaszeniu ognia, powstałym dymem okadzić domostwo. 


Rytuał okadzania domostw znany jest od niepamiętnych czasów, także Słowianie to czynili, a wykorzystywano do tego wszystko to co rosło przy domach, na polu, na łące. 
Rozpraszało to negatywne energie i zapraszało do domów wszystko to co najlepsze: zdrowie, harmonię, obfitość, miłość, radość, pomyślność. 
Zioła, kwiaty i zielone gałązki służyły również do ozdabiania domów na wiosnę. Miało to zapewnić urodzaj, obfitość i zapewnić ochronę przed nieszczęściami. 

Zobacz także