Na Odwagę - kadzidło słowiańskie

25,00 zł
Brutto

Słowiańskie kadzidło, które pomoże zaprowadzić w domu porządek, nadać nowy bieg zdarzeniom, umocni, doda otuchy i odwagi. 

Krwawnik dodaje odwagi, pomaga poradzić sobie z lękami, odzyskać kontrolę i nabrać zdrowego dystansu, aby radzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami.

Chcesz przejąć inicjatywę i wykazać się pomysłowością? Pragniesz pójść do przodu, zerwać z nałogami i ograniczającymi Cię przekonaniami, starymi schematami? Krwawnik przyjdzie tu z pomocą i pomoże przyciągnąć nowe przyjaźnie oraz pomocnych ludzi.
Dzięki lawendzie natomiast wprowadzimy  do naszych domów spokój i światło. Zadaniem lawendy jest ukoić i złagodzić zarówno stres, silne emocje jak i wewnętrzny niepokój. 

Ilość

  Bezpieczne płatności

(zapewnia serwis przelewy24.pl)

  Kurier DPD - 16 zł

(dostawa na drugi dzień roboczy)

  Dostawa do paczkomatu - 15,00 zł

(do odbioru na drugi dzień roboczy)

  Darmowa dostawa

(od 150 zł, nie dotyczy pobraniowych)

Kadzidło o długości ok. 20cm.
W celu okadzenia domu, wybranego pomieszczenia, bądź osoby należy podpalić kadzidło i po przygaszeniu ognia, powstałym dymem okadzić domostwo. 


Rytuał okadzania domostw znany jest od niepamiętnych czasów, także Słowianie to czynili, a wykorzystywano do tego zioła, które się smużyły i rosły przy domach, na polu, na łące lub w lesie.
Rozpraszało to negatywne energie i zapraszało do domów wszystko to co najlepsze: zdrowie, harmonię, obfitość, miłość, radość, pomyślność. 
Zioła, kwiaty i zielone gałązki służyły również do ozdabiania domów na wiosnę. Miało to zapewnić urodzaj, obfitość i zapewnić ochronę przed nieszczęściami. 

Zobacz także